Recenzia na kočík Noordi Luno

Dostala som možnosť vyskúšať a otestovať nový model kočíka Luno od značky Noordi a rozhodne predčil moje očakávania. Keďže mám na mojom instagramovom profile veľa žien v očakávani, rozhodla som sa preto spísať moje dojmy a poznatky o tomto kočíku do stručnej recenzie 🙂

Luxusný, štýlový a veľmi ľahký, tak by som na začiatok pár slovami opísala nový Noordi Luno. Dopĺňa ho jedinečný minimalistický design vo veľmi elegantnom štýle inšpirovaný severskou prírodou.

Prvé čím ma kočík Luno prekvapil, keď sme ho rozbalili a zložili bola jeho veľkosť. Preto na svoje si prídu hlavne mamičky, ktoré majú aj väčšie bábätká a verzia vaničky kľudne poslúži aj do 7. až 8. mesiaca života dieťatka. Ľahká vanička má vnútorný zateplený poťah zo 100% bavlny a obsahuje i vyberatelný kokosový matrac. Zateplený nánožník je skvelý najmä do zimného obdobia a veľmi sa mi páči malé zabudované okienko v ňom, vďaka ktorému môžem môj malý spiaci poklad v kočíku stále vidieť.

Keďže bývame v okolí lesa, vhod nám padla najmä veľkosť kolies na kočíku a ich odpruženie. Tento kočík je skvelý rovnako na prechádzky do mesta ale pokojne ho odporúčam aj do terénu. Predné kolesá sú otočné s aretáciou a perfektne je odpružená predná aj zadná časť kolies. To, čo som ocenila najviac sú hlavne bezúdržbové kolesá plnené špeciálnym gélom, čiže defekt vám určite nehrozí.

Kočík je mojím skvelým parťákom hlavne počas nákupov bežných potravín. Tu by som chcela vyzdvihnúť veľký nákupný košík, ktorý je uzatváratelný na zips, čo je skvelé, pretože aj v prípade zlého počasia sa k nákupu nedostane nič nežiaduce 🙂

Čoskoro začneme používať i športovú verziu tohto kočíka, ktorá ma veľmi zaujala svojou eleganciou a praktickosťou. Športovú verziu alebo tzv. sedák je možné umiestniť proti aj v smere jazdy. Jej súčastou je taktiež 5-bodový bezpečnostný pás a jednoducho nastavitelná opierka chrbta (do úplného ľahu) i nôh. Súčasťou sedacej časti je aj odnímateľné madlo pre menšie detičky na opieranie rúčok a skvelý zateplený nánožník, ktorý je vodeodolný a perfektný aj do studeného a upršaného dňa. Úplne najviac ma dostala maxi strieška s možnosťou vetrania, ktorá chráni dieťatko počas spánku pred nepriaznivým počasím a slnečným žiarením. Už sa teším ako nám športová verzia bude robiť parťáka na dovolenkách, výletoch a dlhých prechádzkach.

Nakoľko často cestujeme ďaľších plusom, ktoré by som chcela vyzdvihnúť je spoľahlivý a kompaktný hliníkový podvozok s ľahkým a skladným systémom zloženia kočíka a jeho konštrukcie.

Pre lepšie zorientovanie vo veľkostiach prikladám ešte technické parametre kočíka:

Rozmery zloženého podvozku: 60,5 x 65,5 x 30,2 cm
Hmotnosť samotného podvozku: 8,6 kg

Rozmery kočíka so sedákom: 60,5 x 99 x 117 cm
Hmotnosť: 13,6 kg

Rozmery kočíka s vaničkou: 60,5 x 99 x 126 cm
Hmotnosť: 12,3 kg

Rozmery vaničky – vnútorné: 85 x 38 cm
Hmotnosť: 3,7 kg

Verím, že recenzia kočíka Noordi Luno bola pre Vás nápomocná a pokiaľ máte akékoľvek ďaľšie otázky, neváhajte ma kontaktovať.

Za skvelý kočík ďakujeme http://www.forbaby.cz

S láskou

Vaša Diana ♥

Advertisement

One thought on “Recenzia na kočík Noordi Luno

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s